• 7 / 24 Teknik Servis Hizmetleri
  • 0532 053 25 41 / 0262 349 25 65 / 0262 349 42 28
  • E-Posta
  • info@atilimhidrolik.com.tr
  • Adres / Karadenizliler Mah.
  • İlim Sk. No: 17 Başiskele/KOCAELİ

DEĞERLERİMİZ

Değerlerimiz

Bireylerimiz; Markamızı var eden işçimize, mühendisimize değer veriyoruz. Kaliteli üretimimizin temelinde tüm çalışanlarımızın mutluluğu var, bunu önemsiyoruz.

Açıklık; Çalışma ahlakımız açıklığa, dürüstlüğe ve güvene dayanıyor. İş süreçlerinde her konuda müşterimize dürüst, çalışma arkadaşlarımıza açık ve şeffaf davranıyoruz.

Nitelikli Ürün; Kaliteden asla ödün vermiyoruz. Misyonumuz gerçek müşteri memnuniyeti doğrultusunda üretim anlayışımız yüksek kaliteli ürün üretmeye dayanıyor.

Takım Çalışması;Genç, dinamik, yenilikçi ve yaratıcı bir ekip olarak takım çalışmasına inanıyor, üretimin her aşamasında birlikten güç doğacağı inancıyla hareket ediyoruz.

Bilgi Birikimi; Yeni teknolojilerle kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Yeni teknolojilere hızla uyum sağlıyor, bilgi birikimimizi daima daha ileri bir düzeye taşıyoruz.

Odaklanma; Tüm faaliyetlerimiz öncelikle müşteri taleplerine odaklanmaya dayanıyor. Dünyanın büyük markalarıyla en üstün kaliteyle üretim gerçekleştiriyoruz.

Risk Kontrolü; İşlerimizi gerçekleştirirken tüm risk faktörlerini dikkate alıyoruz. Sağlığımız için güvenlik kriterlerine uygun, dünyanın geleceği için çevreye duyarlı üretiyoruz.

Uyum; Dinamik yapımız sayesinde sektörel ve teknolojik değişimlere kolaylıkla uyum sağlıyor, yenilikleri hızla işimizin bir parçası haline getiriyoruz.

merkez binamız
Bizden Haberdar Olmak İstermisiniz?

Mail Adresinizi Bize Bildiriniz..

Choose Your Color
You can easily change and switch the colors.