• 7 / 24 Teknik Servis Hizmetleri
  • 0532 053 25 41 / 0262 349 25 65 / 0262 349 42 28
  • E-Posta
  • info@atilimhidrolik.com.tr
  • Adres / Karadenizliler Mah.
  • İlim Sk. No: 17 Başiskele/KOCAELİ

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

2014 Yılında sektör hakkında gerekli bilgilere sahip olduğunu düşünen ve üretebilme kapasitesini fark eden Atılım Hidrolik hem firma olarak gelişmeyi, hem ülkesini kalkındırmayı amaçlayarak güvenli ve tecrübeli bir ekiple, yurt içi ve yurt dışı pazarlarını hedef alarak üretmeyi ve Hidrolik & Pnomatik konusunda satış ve pazarlamasını geliştirmeyi benimsemiştir. Bu başlangıçla sektöründe emin adımlarla ilerleyen firmamız sanayicilerimize daha verimli, daha kullanışlı ve daha uzun ömürlü Hidrolik & Pnomatik ürünler sunabilmek için her geçen gün daha çok çalışmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti” ve “Kaliteli Ürün - Kaliteli Hizmet” anlayışı ile hareket ederek, mühendislik hizmetleri, proje-sistem tasarımı ve otomasyon, ürün satışı ve satış sonrası hizmetleri ile sektördeki faaliyetlerini artan bir ivme ile sürdürmektedir. Ana faaliyet alanlarımız hidrolik, pnomatik ve otomasyon olup bu konularda mühendislik, danışmanlık, satış, servis, eğitim, makine ve sistem imalatı hizmetleri vermekteyiz.

Bu gurur verici yolda yine hiç bir şekilde kaliteden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen firmamız, güvenle çalışan ekibiyle çalıştığı firmalarda yüz güldürerek, Türk kalitesini ve farkını gösteren bu kutsal yolda en güzel şekilde ilerlemektedir.

Uzman bir kadrodan oluşan servis ekibimiz gün ve saat farkı gözetmeksizin 7 gün 24 saat değerli müşteri ve sanayicilerimizin yanında olup, tüm sanayicilerimizin çözüm ortağı olmuştur. Sektörümüzde satış sonrası hizmetlerin öneminin büyük olduğu günümüzde “doğru, güçlü, kaliteli ve hızlı” servis anlayışımızla her zaman müşterilerimizin memnuniyeti doğrultusunda hizmet vermeye devam edeceğiz.

Bir firmanın en önemli can damarlarından biri de satış. Günümüz deyimiyle “Pazarlama” faaliyetleridir. Firmamız bu konuda da büyük bir hassasiyetle oluşturduğu uzman satış ekibiyle değerli sanayicilerimize hizmet vermektedir. Müşterilerimize kullanacağı ve üreteceği malzemelere uygun Hidrolik & Pnomatik teminini sağlamak amaçlı çalışan satış ekibimiz doğru yönlendirmeleri bilgi ve tecrübeleriyle her zaman sanayicilerimizin hizmetinde olmaya devam edecektir.

Gelişen sanayimize yakışan bir firma olmayı amaçlayan Atılım Hidrolik teknolojinin hızla ilerlediği günümüzde geleceğe dönük yatırımların odağı haline gelmiştir. Dünya çapında teknolojileri takip eden firmamız sanayicilerimizin işlerini kolaylaştıracak, üretim hızını en kısa zamana indirecek ve verimliliğini en olumlu şekilde etkileyecek biçimde hizmetlerine emin adımlarla devam etmektedir.

Geçmişte olduğu gibi gelecek hedeflerimiz konusunda da doyasıya çalışıyoruz. Biz işini severek yapan, işiyle gurur duyan ve her zaman gelişmeye açık bir ekipten oluşuyoruz. Biz;

TÜRK SANAYİSİNE DEĞER KATIYORUZ

ATILIM HİDROLİK

merkez binamız
Atölyemiz
satış ofisimiz
Bizden Haberdar Olmak İstermisiniz?

Mail Adresinizi Bize Bildiriniz..

Choose Your Color
You can easily change and switch the colors.